polski

english

poznajmy się

Nazywam się Ewa Kosmala. Jestem magistrem inżynierem budownictwa, akredytowanym assesorem BREEAM International, LEED GA oraz referentem HQE. Mam zaszczyt pełnić obowiązki sekretarza Komitetu Ekologii PZiTB i Członka Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego PLGBC.

Mam holistyczne podejście do życia i budownictwa. Moją pasją jest zrównoważony rozwój w budownictwie, biznesie oraz personalny.

Ukończyłam Wydział Budownictwa Politechniki Śląskiej ze specjalnością fizyka budowli oraz Wydział Marketingu na Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

Posiadam ponad 20 letnie doświadczenie w zakresie budownictwa ekologicznego i zrównoważonego. Aktualnie uczestniczę w pracach 5 komitetów PKN, w tym KT 307 ds. zrównoważonego budownictwa i prowadzę międzynarodowe projekty w tym zakresie. Zajmuję się również tematyką wielokryterialnych ocen budynków i produktów zrównoważonych środowiskowo.

skontaktuj się

Szpilki i intuicja
w męskim świecie zawodowym

Od ponad 30 lat moja praca polega przede wszystkim zrozumieniu potrzeb ludzi. Posiadam wieloletnie doświadczenie praktyczne w prowadzeniu szkoleń nie tylko jako wykładowca na Politechnice Śląskiej na studiach dziennych i podyplomowych, ale także jako osoba odpowiedzialna za przygotowanie i prowadzenie szkoleń produktowych, aplikacyjnych oraz związanych z zagadnieniami budownictwa zrównoważonego dla architektów i wykonawców. Odpowiadam za szkolenia dla wewnętrznych i zewnętrznych działów sprzedażowych w firmach produkujący wyroby budowlane.

Aktualnie pracuję nad tym, aby zaprezentować moją wiedzę i doświadczenia na polu biznesu, budownictwa i rozwoju personalnego w autorskiej książce. Jednocześnie biorę udział w pierwszym prestiżowym programie World Class Speaker Academy w Polsce (M&P / Succes Resources).

dyplomy i certyfikaty

Certyfikat 2

Certyfikat 1

Certyfikat 3

Certyfikat 4

Certyfikat 5

Certyfikat 6

Certyfikat 7

Sustainability Trainers & Experts

Tel.: +48 600 263 049 E-mail: ewa.kosmala@stae.pl

ul. Żołnierzy Września 73/7, 41-500 Chorzów